طراحی وب سایت سفارشی و اختصاصی راه حل نهایی برای حضور آنلاین است که برای شما و کسب و کار شما باقی مانده است. در ایجاد یک وب سایت سفارشی، سلایق ایده آل خود را از رنگ ها، عکس ها، فیلم ها، فونت ها و خیلی موارد بیشتر را اعمال نظر خواهید کرد. اما هنوز هم، طراح تصمیم خواهد گرفت که اگر آن رنگ یا عکس یا .. برای کسب و کار شما مناسب است در سایت استفاده شود و در واقع مشاوره حرفه ای می دهد. وب سایت شما تصویر تجارت شما در جهان اینترنت است و این تصویر یک تاثیر بزرگ روی موفقیت تجاری شما خواهد گذاشت. تصور بازدیدکنندگان وب سایت از تجارت شما به طور کامل به شکل و شمایل سایت و پروژه شما بستگی دارد. با استفاده از وب سایت اختصاصی، یک تصویر مناسب و حرفه ای از کسب و کار شما به سرعت در ذهن بازدید کننده نقش می بندد.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

از مهمترین مزایای طراحی سایت اختصاصی رفع نیازها به صورت کامل بر اساس درخواست مشتری است. چرا که تمام نیازهای مشتری بررسی شده  و بر اساس آن طراحی سایت اختصاصی صورت می گیرد. گرافیک اختصاصی و قالب متناسب زمینه فعالیت، ماژول های اختصاصی بر اساس خدمات هر شرکت به صورت اختصاصی نوشته شده و همچنین پشتیبانی در هر زمان برای طراحی سایت اختصاصی آن را از سایرین متفاوت نموده است. یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی سایت اختصاصی امنیت بالای سایت است. در حقیقت وب سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای است که تمام خدمات را به کاربران اینترنت ارائه می دهد.

معایب طراحی سایت اختصاصی

از جمله مهمترین معایب در و یا برنامه نویسی اختصاصی زمان و هزینه‌ی بیشتر است و ممکن است مدت ها انجام آن به طول انجامد. 

بهینه سازی در طراحی سایت اختصاصی

بهینه سازی و یا سئو سایت  مانند سایر طرا حی سایت ها بسیار حائز اهمیت است چرا که تنها طراحی وب  نمی تواند پاسخگو نیاز باشد مهمترین اصل در طراحی سایت اختصاصی نمایش سایت در موتورهای جستجوگر است.تیم بهینه سازی وب استار با در نظرگرفتن تکنولوژی های نوین سئو مناسب ترین راه برای رسیدن به اهداف است. از آنجائیکه قرارگرفتن در صفحات برتر گوگل امروزه بسیار حائز اهمیت است طراحی سایت باید گونه ای باشد که بتوان براساس کلمات کلیدی شما، وب سایت شمارا د صفحات برتر موتورهای جستجوگر نمایش دهد.

ظاهر طراحی به خودی خود اهمیتی ندارد، اما ادغام دیدی که از نظر ظاهر و آنچه که در آن قرار دارد است، کمک می کند تا طراحی را برجسته نماید به عنوان یک عنصر تاثیر قابل توجهی در جذب بازدید کننده به سایت شما و کسب اعتماد به نفس دارد. بنابراین، ما بر اساس معیارهای زیر:

طراحی

در لحظه‌ی اول بازدید کاربر از یک وب‌سایت، اولین چیزی که موجب جذب آن کاربر می‌شود، ظاهر بصری آراسته است. هر مقدار ظاهر موجه‌تر باشد، کاربر در قدم اول، اعتماد بیشتری به وب‌سایت شما می‌کند.

برنامه نویسی

وب استار بهترین برنامه نویسان را انتخاب می کند تا وظایف ما را به صورت کامل انجام دهد، معیارهای انتخاب ما مبتنی بر تجربه و موقت بودن است که با ارائه بهترین تکنولوژی نرم افزار به مشتریان ما در سراسر جهان نزدیک تر است.

خدمات

با توجه به تجربه طولانی ما در زمینه وب، ما به دنبال ارائه آخرین خدمات در زمینه راه حل های وب، از طراحی تا برنامه نویسی و توسعه و خدمات ذخیره سازی در همکاری با شرکت های خارجی با تجربه هستیم

آینده نگری

در آینده اگر نیاز به تغییر و یا ارتقای سایت خود داشته باشید به سادگی می‌توانید نوع کاربری سایت (به طور مثال از شرکتی به فروشگاهی) را تغییر دهید.