پشتیبانی کاربران

سؤالی دارید یا با مشکلی روبه‌رو شده‌اید؟ خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید. ما هر روز هفته از ساعت ۹ تا ۱۸ به همه‌ی ایمیل ها و پیام های شما در تلگرام پاسخ می‌دهیم. پیام شما خارج از این زمان، ذخیره می‌شود و در اولین فرصت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل: info@web-star.ir

پشتیبانی تلگرام: @webstar2

پشتیبانی توسعه‌دهندگان

فروش محصولات بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، 70% از مبلغ به طراح، ۲.۵% به سیستم پرداخت آنلاین , 20% سهم بازاریابی محصول و ۷.۵% به سایت وب استار تعلق می‌گیرد! .

ظاهر طراحی به خودی خود اهمیتی ندارد، اما ادغام دیدی که از نظر ظاهر و آنچه که در آن قرار دارد است، کمک می کند تا طراحی را برجسته نماید به عنوان یک عنصر تاثیر قابل توجهی در جذب بازدید کننده به سایت شما و کسب اعتماد به نفس دارد. بنابراین، ما بر اساس معیارهای زیر:

طراحی

در لحظه‌ی اول بازدید کاربر از یک وب‌سایت، اولین چیزی که موجب جذب آن کاربر می‌شود، ظاهر بصری آراسته است. هر مقدار ظاهر موجه‌تر باشد، کاربر در قدم اول، اعتماد بیشتری به وب‌سایت شما می‌کند.

برنامه نویسی

وب استار بهترین برنامه نویسان را انتخاب می کند تا وظایف ما را به صورت کامل انجام دهد، معیارهای انتخاب ما مبتنی بر تجربه و موقت بودن است که با ارائه بهترین تکنولوژی نرم افزار به مشتریان ما در سراسر جهان نزدیک تر است.

خدمات

با توجه به تجربه طولانی ما در زمینه وب، ما به دنبال ارائه آخرین خدمات در زمینه راه حل های وب، از طراحی تا برنامه نویسی و توسعه و خدمات ذخیره سازی در همکاری با شرکت های خارجی با تجربه هستیم

آینده نگری

در آینده اگر نیاز به تغییر و یا ارتقای سایت خود داشته باشید به سادگی می‌توانید نوع کاربری سایت (به طور مثال از شرکتی به فروشگاهی) را تغییر دهید.