یاهو اولین جعبه ابزار سفارشی برای توسعه دهندگان نرم افزار تلفن را راه اندازی کرد

یاهو اعلام کرد اولین مجموعه ابزارهای خود را برای توسعه دهندگان نرم افزارهای تلفن همراه، که شامل تمام ابزارهای تجزیه و تحلیل عملکرد نرم افزار Flurry است، در سال گذشته به دست آورد.

بسته جدید که تحت نام «یاهو موبایل برنامهنویس سوئیت» راهاندازی شده است، به توسعه دهندگان امکان میدهد تا عملکرد برنامههای خود را تجزیه و تحلیل و بهینه کنند، و همچنین حمایت از تبلیغات و ابزارهای تولید درآمد.

این شرکت در اولین کنفرانس توسعه دهندگان نرم افزار تلفن در تاریخ خود، از طریق وب سایت توسعه دهنده خود، developer.yahoo.com، و شامل پنج ابزار کلیدی در دسترس است.

ابزار تجزیه و تحلیل جدید Flurry تجزیه و تحلیل داده ها از برنامه را قادر می سازد، در حالی که Flurry Pulse اجازه می دهد به اشتراک گذاری گزارش های عملکرد و داده های برنامه با دیگر توسعه دهندگان.

انتشار یاهو برنامه را قادر می سازد توسعه دهندگان برای اضافه کردن تبلیغات به برنامه های خود را با استفاده از پلت فرم Gemini شرکت، در حالی که یاهو جستجو فراهم می کند توسعه دهندگان با توانایی اضافه کردن موتور جستجوی شرکت خود را به برنامه های خود و کسب درآمد از تبلیغات خود.

 

آخرین ابزار مهم در بسته، بازاریابی نرم افزار یاهو، به عنوان یک ابزار برای توسعه دهندگان برای فروش برنامه های خود و جذب کاربران جدید است.

یاهو اشاره کرد که حدود 200،000 توسعه دهندگان در حال حاضر از ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل و بهبود ابزارهای کاربردی استفاده می کنند، کاربران سابق ابزارهای طلایی که در آگوست 2014 برای 300 تا 1 میلیارد دلار به فروش رسیده اند.

منبع رسمی مطلب