چگونه می توانید سفر خود را در سایت های برنامه نویسی آغاز کنید و از آنها سود بدست آورید?

یکی از مهمترین سوالاتی که من به عنوان برنامه نویس و طراح وب به مدت 4 سال پرسیدم این است که چگونه برنامه نویسی کنم؟ راه هایی برای یادگیری برنامه نویسی چیست؟ برنامه نویسی سایت بسیار مورد نیاز است زیرا تعدادی از سایت ها هر روز با هزاران نفر افزایش می یابد و برنامه نویسان و برنامه های کاربردی نرم افزار بسیار محبوب شده اند. هر هفته حداقل یک درخواست برنامه نویسی و بیشتر هر هفته دریافت می کنم. گاهی اوقات من برای گرفتن پروژه به بسیاری از دوستان عذرخواهی می کنم.

- چگونه سفر خود را در سایت های برنامه نویسی شروع کنید:

قبل از شروع به یادگیری زبان های نرم افزاری، ابتدا باید زبان مورد علاقه تان را دوست داشته باشید و هرگز از توانایی خود در درک و نگرانی با زمان اتخاذ یادگیری دور از شبکه های اجتماعی شکایت نکنید. برای صحبت در مورد زبان های برنامه نویسی سایت های معروف و نه بهترین زبان ها، اشتباهی وجود دارد که در آنها زیاد است و ادعا می کنند که زبان برنامه نویسی بهتر از دیگران است. این یک اشتباه بزرگ است، شما می توانید بگویید که زبان بهتر است و نه برای شما، شما برای همه نمی توانید به برنامه های زبان گوش دهید که برای شما بهتر است که شما راحت هستید و خودتان را در لذت خود قرار می دهید.

ما با یادگیری به همان شیوه ای که سالها پیش و با موفقیت آموخته ایم، شروع می کنیم

1 - زبان HTML برای ساخت سایت و ساختار آن و خیلی فکر کرد که آنها برنامه ریزی شده اند. این سایت یک سایت ساختمان زبان خاص است و زبان برنامه نویسی بسیار آسان شما می توانید شروع به یادگیری زبان اول شما را با یادگیری HTML5 که موجب برای شده و بهبود برای HTML یاد شده است.

 2-CSS طراحی زبان خاص و هماهنگی بدان معنی است که در حالی که در یکی از سایت های وارد سایت شما می یابند که آن تزئین و اثرات آن در صورتی که ماوس گذشت در نوشتن تغییر رنگ و رنگ ها HTH سازگار عملکرد CSS است و انسداد CSS 2.0 و آخرین نسخه CSS 3 نیز از ویژگی های اضافه شده Ngnakaan است از طرحهای فتوشاپ در داخل سایت استفاده کنید.

3-جاوا اسکریپت بزرگ، به ویژه با کتابخانه زبان که Algikwere جی کوئری کمک به شما اثرات بزرگ مانند کشویی Alquaoaim، Alsladasho، وارد کنید نظرات بدون به روز رسانی صفحه ...

 4 - زبان برنامه نویسی پی اچ پی که توسط بسیاری از برنامه نویسان و بسیاری از سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد نیز زبان ASP را معکوس می کند همانطور که در موضوع ذکر شده است. HTH است زبان مهم در سایت های برنامه نویسی و خواص در برخورد با قوانین MYSQL داده است که باید به خوبی به دست در نظر گرفته شود. از اینجا من ممکن است در مورد زبان هایی که شما باید برای شروع خود را در جهان از برنامه نویسی و طراحی به دست صحبت کرد، اما به عنوان یک بسیار مهم را یاد بگیرند نه زبان برنامه نویسی بدون قرار دادن یک برنامه در آن به معنی، برای مثال، من به پایان رسید یادگیری پی اچ پی باید پروژه برای پی اچ پی برنامه ریزی شود و سپس به یادگیری زبان های دیگر و اگر شما می خواهید به جاسازی برچسب ها در ذهن شما باید هنگام درخواست یک درس خاص در یک زبان برنامه نویسی خاص درخواست و درخواست تکرار کنید.

منبع رسمی مطلب