میزبانی چگونه وب سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد؟

آیا می دانستید که میزبانی سایت خود را به طور قابل توجهی بر رتبه بندی سایت شما در نتایج جستجو تاثیر می گذارد؟

اگر شما با استفاده میزبانی رایگان یا ارزان، شما نیاز به فورا متوقف و حرکت برای میزبانی سایت های قابل اعتماد، قابل اعتماد، با ثبات و امن .. و ما در یک مقاله به مناسبت میزبانی برای سایت مشخصات خود صحبت می کنند ...

حالا بیایید در مورد اینکه چرا بهترین وب سایت را انتخاب کرده اید و چگونه بر جستجوگرها از سایت خود تاثیر می گذارید صحبت کنید؟

پاسخ روشن است. اگر می خواهید تجربه ای بهتر برای بازدیدکنندگان خود داشته باشید، باید از میزبانی با استفاده از عملکرد عالی، سرعت بالا و ثبات پایدار استفاده کنید.

میزبانی وب بر اساس دو قاعده اساسی است:
1 - ثبات میزبانی یا سرور و بدون توقف
سرور ناگهانی برای جلوگیری از مشکلات بسیاری از دوره منجر به نتایج فاجعه باری برای سایت شما نه تنها از بازدید کنندگان را متوقف در این دوره، اما گریزی به بازدید کنندگان و ناظران از سایت شما و در نتیجه به عدم پهنای باند و ترافیک هدف علاوه بر آن گوگل خواهد شد و موقعیت خود را هدر در نتایج جستجو حکومت مهم ترین زمانی که گوگل و دیگر موتورهای جستجو آیا سایت مربوط به بازدید کننده است

فقط به یاد داشته باشید نباید بازدیدکنندگان خود و یا وضعیت خود را در نتایج جستجو از دست بدهید، خرابی مکرر برای میزبانی سایت شما همیشه به جریمه شما توسط گوگل منجر خواهد شد.

2- سرعت میزبانی یا سرور
گوگل از اینکه آیا شما از آن آگاهی دارید یا نه، سرعت آپلود سایت خود را به عنوان یکی از عوامل کلیدی برای رتبه بندی سایت شما محسوب می کند.

اگر سایت شما زمان زیادی برای آپلود طول می کشد، رتبه بندی سایت شما را در جستجو تاثیر می گذارد و رتبه بندی پایین را برای کلمات کلیدی خود خواهید داشت.

گوگل همچنین سایتهایی را که سریعتر بارگذاری می شوند، پاداش می دهد (صفحات وب که کمتر از 3 ثانیه برای دانلود هستند)

با بالا بردن رتبه بندی خود در نتایج

همه ما می دانیم اهمیت سرعت بارگذاری سایت، هیچ کس دوست ندارد بیش از حد صبر کنید تا صفحه لود شده، و به کسی که دیگری سایت به سادگی با مراجعه که بارگذاری سریع تر، شما ممکن است بازدید کننده از دست دادن ممکن است تجربه از دسترسی به جدید خود را تکرار نکنید!

پس راه حل چیست؟

قبل از اینکه شما شروع به طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما باید مطمئن شوید که کیفیت ثبات میزبان میزبانی یک عامل کلیدی برای موفقیت سایت شما نیز استفاده می شود قابل اعتماد، امن و سریع سرویس میزبانی و مطمئن شوید که شما را به بالا به طور منظم از ارائه دهنده میزبانی وب خود را سرویس مطمئن شوید که سایت خود را از دست دادن داده ها امن است

منبع رسمی مطلب